Innowacyjne kolory oraz regeneracja włosów – Joanna ULTRAPLEX

Piękno kobiety tkwi w szczegółach, a już na pewno na pierwszy plan rzucają się włosy. Piękne, zadbane, w ulubionym kolorze przyciągają spojrzenie. Niestety, nie zawsze natura obdarza nas kolorem włosów, który pragnęlibyśmy mieć. Niekiedy nasze włosy są matowe, mają brzydki odcień, a wraz z upływem czasu pojawia się nieestetyczna, dodająca nam lat siwizna.

Farbowanie włosów, może je osłabiać, niszczyć, ale tylko wtedy powinniśmy się obawiać tego faktu, jeżeli stosujemy niskiej jakości farby do włosów. Zupełnie inaczej jest w przypadku stosowania farb do włosów Joanna ULTRAPLEX Color. To nie tylko farba do włosów, ale jednocześnie znakomita pielęgnacja, występująca pod bogatą ilością kolorów.

Bogactwo kolorów Joanna

Farby Joanna ULTRAPLEX to ogromne bogactwo kolorów i odcieni. Nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie kolor, który będzie dla niej idealny. Jeżeli chcesz zmiany, propozycja Joanna ma dla Ciebie wyjątkowe propozycje.

Najgorętsze i najczęściej wybierane kolory w tym sezonie to:

 • Głęboka czerń
 • Mroźny brąz
 • Średni brąz
 • Ciepły brąz
 • Kasztanowy brąz
 • Czerwone wino
 • Głęboka czerwień
 • Intensywna Miedź
 • Naturalny blond
 • Płomienny rudy
 • Platynowy blond
 • Beżowy blond

Oczywiście, to tylko kilka propozycji z palety barw Joanna. Nie ma żadnych ograniczeń, począwszy od jasnych, do czarnych, przez najbardziej „dzikie” kolory. Twoje włosy staną się zupełnie inne aniżeli dotychczas, zaś Ty po prostu będziesz się wyróżniać!

Innowacyjny system farbowania włosów i ich rekonstrukcji

Samodzielne farbowanie przestaje być problemem z farbami Joanna. Jeżeli Ty również marzysz, że Twoje włosy po domowym zabiegu farbowania będą wyglądały jak po wizycie w najlepszym salonie wypróbuj nowe produkty.

Joanna ULTRAPLEX to nie tylko zmiana koloru włosów. ULTRAPLEX to przede wszystkim innowacyjny system rekonstrukcji zniszczonych włosów. Dzięki jego zastosowaniu mamy szasnę na odbudowę mostków dwusiarczkowych które łączą łańcuchy keratyny, wzmacniając ich strukturę. Jeżeli dotychczas po farbowaniu borykałaś się z problemem włosów suchych, zniszczonych, matowych, niezbędna jest ich właściwa regeneracja.

Używając Joanna ULTRAPLEX nie tylko zmieniamy swój wizerunek, zmieniamy dotychczasową barwę włosów, ale przede wszystkim regeneruje je i odbudowuje ich strukturę. Włosy stają się mocne, są pełne blasku, cechują się siłą i sprężystością.

Jeden zestaw a tyle możliwości!

W każdym opakowaniu farby Joanna ULTRAPLEX znajdują się:

 • Aktywator – odbudowuje mostki dwusiarczkowe w strukturze włosa. Włosy są mocne i zredukowana zostaje ich łamliwość.
 • Stabilizator – zapewnia włosom sprężystość, siłę i połysk.
 • Regenerator przedłuża efekt regeneracji. Doskonale poprawia kondycję włosów a także chroni je przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Farby Joanna ULTRAPLEX to piękne, bajeczne kolory, które raz na zawsze zmienią Twoje oblicze. Dodatkowo możesz zapomnieć o suchych, zniszczonych włosach. Innowacyjne składniki farb Joanna zatroszczą się nie tylko o kolor, ale i o zdrowie Twoich włosów.

Farbę zastosujesz nawet we własnym domu!

Farba Joanna to bardzo proste użycie. Wystarczy zmieszać poszczególne składniki i rozprowadzić je dokładnie na włosach. Zaletą jest iż nie trzeba doświadczenia, aby zrobić to dobrze, ponieważ farba z łatwością się nakłada. W zależności od tego, jaki pragniesz intensywny odcień można trzymać farbę na włosach do 40 minut. Po tym czasie wystarczy spłukać i spojrzeć w lustro. Efekt jest niesamowity. Piękny kolor, śniące włosy, dokładnie pokryte poprzednie przebarwienia i niedoskonałości.

Bez wątpienia zaletą farby jest nie tylko jej proste użycie, ale też piękny, trwały kolor, który utrzymuje się na włosach bardzo długi czas. Farba Joanna nie niszczy również włosów, co bez wątpienia jest niezwykle ważne, zwłaszcza dla osób, które często farbują włosy. Dla osób, które nie mają wprawy w farbowaniu i zdarza im się nałożyć farbę nie tylko na włosy ale i kawałek czoła, czy ucha Joanna ma również potężny walor. Farba nawet po kilkunastu minutach szybko się zmywa i bardzo łatwo usunąć ją ze skóry, nie pozostawiając nieestetycznych śladów nieprofesjonalnego farbowania.

Farba Joanna ULTRAPLEX stosowana jest zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również w zaciszu własnego mieszkania. Nawet pierwsza próba samodzielnego nakładania koloru wypadnie rewelacyjnie!

1 comment

 1. Odważyłam się na kolor Głęboka czerwień i nie żałuję. Do odważnych świat należy (wcześniej miałam blond włosy)! Kolor jest cudowny, a włosy takie milusie w dotyku i nawilżone. Potrzebowały od dawna takiej regeneracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>