Lotto to oszustwo! Robią nas w konia na miliardy!

Dziś jeden nowy artykuł (link) o tym, że Lotto (totolotek) to jedno wielkie oszustwo. Przede wszystkim jest to podatek od marzeń. Jest to sposób państwa by zarobić na nałogach, słabostkach i sfrustrowaniu obywateli. Człowiek szczęśliwy przecież nie będzie uzależniony od hazardu. Człowiek szczęśliwy nie będzie uzależniony od niczego. Raz kiedyś kupi zdrapkę lub wyśle kupon i tyle.
Z tym jest związana jedna z największych tajemnic i jednocześnie największych konspiracji świata. Otóż człowiek szczęśliwy wewnętrznie, sam z siebie, nie przynosi dochodów instytucji państwa, korporacjom, firmom, religiom. To dlatego już od dziecka tysiące ludzi robi wszystko co w ich mocy, by wychować nieszczęśliwego obywatela. By wychować umarłe za życia zombie.

Programowanie religijne i szkolne, tresura dla nie poznanki nazwana „wychowaniem„, a potem reklama, PR, wpływ ideologii i partii politycznych. Wszystko to wdrukowuje w człowieka bardzo niekorzystne poglądy, czyniące go nieszczęśliwym.
Bowiem człowiek szczęśliwy:
-nie pójdzie na front w obronie korporacji naftowych i świń przy korycie;
-nie będzie się rozmnażał, nie będzie odstawiał tego całego cyrku związanego ze ślubami, rodzinnymi obiadkami i dbaniem o status społeczny wśród niezwykle czujnej jak zawsze rodziny;
-nie będzie używał uzależniaczy w celu chwilowego wyłączenia bólu istnienia (hazard, zakupoholizm, narkotyki w tym alkohol, używki);
-nie będzie robił kariery po trupach, nie będzie konsumował i kupował coraz to nowych rzeczy, które też mają za zadanie choćby chwilowo zniwelować piorunujący ból istnienia. Zakupoholizm to podstawowy nałóg Polaków, obok alkoholizmu (dotyczy ponad 90% z nich).
Jednym słowem: jednostka autentycznie szczęśliwa nie zasila systemu, nie sprawia, że system staje się coraz większy i potężniejszy. Jednostka szczęśliwa i oświecona ma na dodatek moc generowania energii czy wręcz tworzenia korzystnych linii czasowych „z powietrza„, czyli z niczego. Jak i moc twórczego (a nie negatywnego) wpływu na system. Wiem to po sobie, bo częściowo taką możliwość uzyskałem. A tego system nie lubi.

Kluczowe jest pozbycie się poczucia winy. Nie chodzi mi o to, by czynić tak, jak zostało to napisane w biblii szatana, co zarzucił mi jeden z czytelników. Dziecino, to nie ja zaprojektowałem ten świat tak, że jest on dla wielu ludzi piekłem. Ja tylko przedstawiam jak ten świat działa, podług jakich praw i zasad. Ty możesz te uniwersalne i dotyczące każdego prawa wykorzystać w dobry i konstruktywny sposób.
Już wystarczy, że osobnicy psychopatyczni (kapitaliści, biznesmeni, CEO korporacji, politycy, prawnicy itp) znają te prawa i wykorzystują je intuicyjnie, instynktownie na naszą niekorzyść. Ty też się możesz ich nauczyć i wykorzystywać je świadomie w dobry, pozytywny sposób. Wiedza jest neutralna – to od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz.

Pisałem o tym w artykule poniżej:

–Poczucie winy jest najpotężniejszym mechanizmem manipulacji na Ziemi
Nie zrozumiesz przesłania mojej strony, jeśli nie przeczytasz poniższego artykułu. Jest to jeden z najważniejszych artykułów jakie kiedykolwiek zamieściłem:
–Mówili mu: bez ambicji i pieniędzy jesteś nikim. Dziś umiera i żałuje każdej straconej chwili
A teraz wracając do kwestii lotto / totolotka / totalizatora – wklejam fragmenty kilku artykułów. Aby je przeczytać, musisz samodzielnie kliknąć na linki pod nimi:
Lotto to wielkie oszustwo. „To maszynka do prania pieniędzy, oni okradają naiwnych!”

Okazuje się jednak, że Totalizator – Lotto – jest gigantycznym oszustwem. Komputery amerykańskiej (a jakże inaczej!) korporacji G-Tech obliczają przed losowaniem najkorzystniejsze pod względem finansowym rozwiązanie wyniku „losowania”.
Całe losowanie jest oczywiście oszustwem, zaś najczęściej „szóstki” wygrywają z góry określone osoby. Najwięcej oczywiście na Totalizatorze (Lotto) zarabia budżet przenajświętszej III RP. A „swojakom” odpalają marne „grosze” w postaci szóstek z totalizatora.
Podobna zasada jak w Lotto, jest stosowana w automatach do gier hazardowych. Nie są to gry losowe, jak wymaga tego ustawa, gdyż zamontowany jest w nich skomputeryzowany mechanizm, który zaniża wygrane i nie dopuszcza do poniesienia strat przez właściciela.

CZYTAJ DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2014/01/06/lotto-to-wielkie-oszustwo-to-maszynka-do-prania-pieniedzy-oni-okradaja-naiwnych/

Oszustwo Lotto / totolotka zdemaskowane! Zatrudnili armię „komentatorów” do poprawy wizerunku?

Totalizator Sportowy (Lotto) to jedno wielkie oszustwo nastawione na uzależnianie ludzi od hazardu i odpowiednie „ustawianie” wyników losowań, by jak najmniej ludzi wygrało.
Za sprzedaż narkotyków jest kryminał – czy słusznie, czy nie, ale jednak jest. Zaś uzależnienia ludzi i doprowadzanie ich do ruiny, samobójstw itp poprzez hazard, alkohol, tytoń, jest już legalne. Wiecie dlaczego? Bo robi to państwo. Największą i najbardziej zbrodniczą mafią zawsze jest instytucja państwa.
CZYTAJ DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2014/03/14/oszustwo-lotto-zdemaskowane-zatrudnili-armie-komentatorow-do-poprawy-wizerunku/
Totolotek to jeden wielki blef – czyli statystyki, historia, naiwność graczy i triki psychologiczne:

Cytat: „Poza tym ilość mitów – lub nie – dotyczących skorumpowanego systemu państwowej loterii też daje do myślenia. Nie jestem fanem teorii spiskowych, aczkolwiek w historii działo się już wiele dziwnych rzeczy związanych z zakładami lotto. Na pewno słyszeliście o niewiarygodnych wygranych Pana Wałęsy? Jeśli nie, powiem króciutko, o co chodzi.”
Autor: „Figaj Pisze” blog
CZYTAJ DALEJ: https://figajpisze.wordpress.com/2016/04/14/totolotek-to-jeden-wielki-blef-czyli-statystyki-historia-naiwnosc-graczy-i-triki-psychologiczne/#more-14383
Materiały video odnośnie oszustwa Lotto / totolotka / totalizatora sportowego i dziwnych wpadek:
–Wpadka podczas losowania Multi Multi
–Kupili 1000 zakładów w Lotto. Ile kasy wygrali?
–Serbia – wpadka w loterii telewizyjnej typu lotto
Autor: Jarek Kefir Continue reading

wpis zaczerpnięty z : https://jarek-kefir.org/tag/lotto/

8 comments

  1. Ale farmazony wypisujesz. Uczył cię kiedyś ktoś fizyki albo matematyki? Oni nie muszą oszukiwać. Prawdopodobieństwo jest tak małe, że naprawdę trzeba mieć farta, żeby trafić. Ot cała filozofia.

  2. Wszystko co przeczytałem powyższe pokrywa się z moimi spostrzeżeniami tak o manipulacji ludźmi by mamic ich…wizja szczęścia i bogactwa ,mógłbym napisać bardziej dobitnie jak steruje się populacja..całymi krajami ..A Lotto?..nie trzeba być geniuszem ze to mafijne ramię pseudo-rządu który czerpie krocie na..naiwności ludzi czyniąc ich …niewolnikami systemu..ktoś powie..to dlaczego grasz?..osobiście czasem sporadycznie zagram choć wycofuje się z tej .armii ślepo wierzących w wygraną. Znam to pojęcie bycia szczęśliwym nie będąc uzależnionym od..macek systemu

  3. Nie tylko Lotto, wszystkie tego typu gry są nic nie warte. Dajemy się naciągać jak dzieciaki. Jeśli uda nam się wygrać 5 zł skakamy z radości zapominajac, że postawioną stawką było 10 zł.

  4. oni nie muszą oszukiwać bo tylko niewielka część idzie na wygrane reszta to czysty zysk miliony dziennie więc po co ryzykować wykrycie oszustwa i pogrzebanie wielkich dochodów

  5. Człowiek szczęśliwy się nie rozmnaża? To wyginie hedonista jeden. Nie będzie pracował, to zdechnie z głodu. Prezentujesz tu wizję szczęśliwego menela. Tylko raczej takich ze świecą szukać.

  6. Oszustwem byłoby, gdyby nie wypłacali wygranych. A tak, po prostu gra jest zoptymalizowana, tak samo jak gry w kasynie, nie wyrzucają co chwilę jackpota, tak samo losowania lotto (nie tylko polskie, wszystkich na świecie) są tak dopracowane, żeby był i wilk syty i owca cała, żeby były kumulacje itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>