Zobacz jak wygląda Magda Gessler bez makijażu. Rzeczywistość okazuje się inna..

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek. Prowadzi kilka lokali, zwiększa także świadomość innych restauratorów w programie „Kuchenne rewolucje”. Gessler od dawna spotyka się z Waldemarem Kozerawskim, który na stałe mieszka i pracuje w Toronto.

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler zawsze ma profesjonalny makijaż, a jej dłonie zdobi multum bransoletek. Swoimi strojami często wygląda jak barwny ptak i śmiało można stwierdzić, że taki styl stał się jej znakiem rozpoznawczym.

Magda Gessler na Instagramie zamieściła zdjęcie bez makijażu. W naturalnej wersji nie wygląda jednak za dobrze. Jej oczy bez oprawy nie są już takie wielkie, jak zazwyczaj, a ich kąciki są znacznie opuszczone. Chociaż patrząc na kondycję jej skóry, można być pod wrażeniem. W końcu Magda Gessler w lipcu skończy 64 lata!

 

Magda Gessler ma wielu fanów, z którymi komunikuje się za pomocą kanałów społecznościowych. „Uwielbiam Panią w każdym wydaniu, a naturalnie wygląda Pani pięknie”, „Co za piękność o poranku”, „Idealna nawet bez makijażu”, komentują internauci.

Fajnie, że w dobie obsesyjnego dbania o urodę, Magda Gessler nie boi się pokazywać bez grama makijażu. Brawa!

 wpis zaczerpniety z: http://www.onet.pl/

4 comments

  1. Lubię oglądać programy pani Magdy i podziwiam jej fajne sukienki.
    Potrzeba jest odważnych kobiet, które potrafią się pokazać bez makijażu, ale jeszcze bardziej potrzeba kobiety, która nie będzie się wstydziła nosić siwych włosów..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>