Dress code – zyskaj w oczach pracodawcy i zasłuż na awans

Dress code to pojęcie często spotykane we współczesnych dużych firmach. Czym tak naprawdę jest? Czy musimy zaakceptować jego zasady, aby nie tylko utrzymać stanowisko, ale może nawet cieszyć się z awansu? Czy kobieta sukcesu jest wstanie spełnić wszystkie jego założenia?

Profesjonalny wizerunek podstawą sukcesu

Ogromna ilość firm chce budować profesjonalny i ujednolicony wizerunek, dlatego nie tylko muszą zadbać o kompetencję pracowników, ale również o ich wygląd. Dress code na ogół dotyczy kobiet, które mają bezpośredni kontakt z klientami, kontrahentami lub też partnerami biznesowymi.

Adekwatnie dobrany strój buduje profesjonalny i fachowy wizerunek pracownika, a także pozytywnie wpływa na całą firmę. Strój nie zastąpi oczywiście wiedzy, ale również pomoże w wielu zawodowych sytuacjach.

Czym jest dress code?

Dress code dotarło do nas z Anglii i na stałe zagościło w biznesie. Określić nim można zbiór zasad a także wskazówek, które określają ubiór na konkretnym stanowisku pracy. W ogromnych korporacjach dress code jest oczywisty, ponieważ kiedy pracodawca zatrudnia kilka tysięcy osób, bardzo trudno zapanować nad indywidualnym wizerunkiem pracownika.

Klasyczny dress code w przypadku mężczyzn opiera się na stosunkowo prostych i łatwych elementach. Możemy mówić o ciemnym garniturze, jasnej koszuli oraz adekwatnie dobranym krawacie. Oczywiście całości dopełniają półbuty.

Panie, pomimo że mają większe pole manewru, często decyzja jest o wiele trudniejsza do podjęcia. Klasyczna spódnica, spodnie, kostium, bluzka czy sukienka, sprawdzi się wówczas, kiedy będzie nie tylko elegancka, ale również wygodna.

Wygodna i elegancka bluzka dopełnieniem wizerunku dress codu

Bluzki jedwabne, klasyczne, które spełniają wszystkie wymogi zasad dress codu są proste, ponadczasowe i neutralne. Znakomicie sprawdzą się na wszystkich stanowiskach zawodowych, które obejmują kobiety. Panie często pytają, w co się ubrać, aby nie tylko profesjonalnie wyglądać, ale również by spełnić oczekiwania, najbardziej wymagającego szefa.

Sztywne wymogi dress codu, sprawią, że kobiety nie potrafią poczuć się w pracy elegancko, a zarazem kobieco, modnie i wygodnie. Firma More By Less stanęła na wysokości zadania i stworzyła wyjątkowe propozycje dla kobiet, które chcą w życiu zawodowym osiągnąć sukces.

Proponowane w ofercie bluzki stworzone są z najwyższej jakości materiału, jedwabiu włoskiego i angielskich wełn, które zawsze nawet po kilkunastu praniach będą wyglądały jak nowe. Co więcej, kolekcja bluzek cechuje się pięknym, modnym a zarazem gustownym wzornictwem.

Modele bluzek jedwabnych More by Less zostały stworzone w taki sposób, aby podkreślić atuty i ukryć mankamenty różnorodnych typów damskich sylwetek. Tu każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie.

Wybierając bluzki tejże marki otrzymasz ogromny komfort użytkowania, trwałość ubioru, a jednocześnie spełnienie wszystkich wymagań dress codu. Dzięki temu zdobędziesz szacunek szefa, współpracowników i klientów. Piękny wygląd, który idzie w parze z profesjonalnym wizerunkiem to cechy, które pozwolą Ci osiągnąć awans i sukces.

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>