Niesamowite wydarzenia, w które trudno Ci będzie uwierzyć

Nasz rodzimy Fakt zdążył nas już przyzwyczaić do poziomu „Nie śpię, bo trzymam kredens”. Zagraniczne serwisy też potrafią zaskoczyć niezwykłymi wiadomościami, ale chyba należy przyznać, że ich redaktorzy mają bardziej rozbudowaną wyobraźnię.

#1. Pocisk z wojny secesyjnej znaleziony w aligatorze

Grupa myśliwych z Missisipi była zaskoczona, gdy na upolowanym przez siebie aligatorze, który ważył 413 kg, znalazła stare ślady postrzałów. Ostatecznie w ciele gada znaleziono 9 pocisków pochodzących z okresu wojny secesyjnej.

 

#2. Ciało wieloryba znalezione na polu

Jeszcze dziwniejsze jest to, że wieloryba znaleziono na polu w Utah! Ok. 1 000 km od oceanu. Kiedy farmer przemierzał swój teren w poszukiwaniu krów, odkrył 12-metrowe truchło długopłetwca. Szybko się okazało, że w ciągu ostatnich dwóch dni z okolicy napływały zgłoszenia o zaobserwowaniu UFO.

#3. Tajny zabójca CIA

78-letni emerytowany pracownik CIA Normand Hodges, leżąc w szpitalu na łożu śmierci wyznał, że to on jest odpowiedzialny za śmierć Marilyn Monroe. Staruszek ogłosił, że w latach 1959-72 na zlecenie rządu USA dokonał 37 zabójstw. Według niego aktorka została zlikwidowana, ponieważ stanowiła zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, ponieważ sypiała z JFK i Fidelem Castro.

#4. Apka na telefon godna Jamesa Bonda i Supermana

Firma ComTech wypuściła aplikację na iPhone’a 6, która umożliwia robienie zdjęć przez ubrania, a nawet pełnego rentgena. Z jednej strony bardzo ucieszyła naukowców i lekarzy, ponieważ ma ułatwić prowadzenie badań i stawianie diagnozy, z drugiej strony doprowadziła do stanu przedzawałowego wszelkich obrońców prywatności.

#5. Szczątki hitlerowskiego oficera znalezione w sumie

Coś z naszego podwórka – dwóch wędkarzy z Krosna Odrzańskiego złapało 185-kilogramowego suma, w którego wnętrzu znaleziono ludzkie kości oraz części umundurowania wskazujące na oficera wojsk III Rzeszy.

wpis zaczerpnięty z: http://joemonster.org/art/31880

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>