Wi Fi szkodliwe dla zdrowia – jak się przed nim chronić?

Według Barriego Trowera każdy kto instaluje Wi-fi w szkole powinien być zamknięty na resztę życia.

Taka osoba nie jest dopasowana do życia w społeczeństwie, nie powinna chodzić po powierzchni tej planety, ponieważ nie sprawdziła wyników badań na ten temat. Jakie by nie byłyby jej intencje, nie jest warte problemów genetycznych jakie będą miały następne pokolenia.

 

wpis: wolna polska

4 comments

  1. ani słowa o tym jak się bronić, wnioskuję, że najlepiej wyjechać w góry/zamieszkać w lesie zdala od cywilizacji. Mieszkam w bloku, właczając wi-fi widzę, że większość sąsiadów je posiada i udostępnia, często chronione hasłem, sygnał jednak jest.
    Nie da się uciec obecnie przed tym, zwłaszcza, że do 2020 roku każda wioska, nawet największa dziura ma mieć darmowe wi-fi, bo takie są plany Komisji Europejskiej.
    Już nasza przyszłość jest bardzo niepewna, przyszłość naszych dzieci tym bardziej.

    • Nie da się uniknąć. Ale faktem jest, że negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Lepiej wybrać orgonit. Oczyści powietrze z takich przekazów negatywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>